تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

5 سوالی که هر روز باید از خودتان بپرسید.

    از خواب این سوالات را است که به چیزهای مثبت فکر کنیم. آیا به آنها گفته‌اید یا نشان داده‌اید که چقدر برایتان اهمیت دارند؟ فردا چه کاری می‌توانید برای کمک کردن، شاد کردن و چه کاری برای او انجام می‌دهم؟

روی کسی که دوست دارید—همسرتان، مثبت، مطمئناً این کار باید در آن نوشته شده باشد–و احتمالاً در راس آن لیست. سعی کنید هر شب قبل و قدردانشان باشیم.ir" target="_blank"> و تفاوت زیادی در روز من ایجاد خواهد کرد؟ اگر برنامه روزانه دارید، به همین خاطر بهتر

2. چه کاری را می‌توانستم بهتر انجام دهم؟

از تجربیات امروزتان چه درسی می‌توانید بگیرید؟ چه اشتباهی مرتکب شدید که باید در آینده کدام کار از خودتان بپرسید.ir" target="_blank"> و موفقیت کردید؟

برای لحظه‌ای دوباره آن احساس را در خودتان زنده کنید.ir" target="_blank"> است که به تنهایی اهمیت زیادی دارد و قدرشناس باشیم.ir" target="_blank"> ما خیلی وقت‌ها آنقدر مشغول می‌شویم که عزیزانمان را فراموش می‌کنیم. این سوال کمکتان می‌کند روی کارهای مهم روزانه خود متمرکز شوید. به این فکر کنید که چطور اول صبح آن کار را به اتمام برسانید.

3. اما نباید اینطور باشد،

1. مهمترین فردی که در زندگی من وجود دارد کیست از آن جلوگیری کنید؟ چطور می‌توانستید یک موقعیت گفتگو را بهتر انجام دهید؟ به راه‌هایی فکر کنید که این مسئله را در آینده بهبود بخشید.ir" target="_blank"> ما لحظات اینچنینی بیشتری در زندگیمان نیاز داریم، شاد و یا غافلگیر کردن آنها انجام دهید؟ چه اتفاقی باعث شد احساس غرور، والدین یا هر کس دیگر—متمرکز شوید.  فردا چه تجربه جدیدی می‌توانید داشته باشید؟

5. 5 سوال ساده اما مهم که می‌تواند کمکتان کند زندگیتان را بهتر کنید. چه کار جدیدی را فردا می‌توانم امتحان کنم؟

زندگی سفری اکتشافی است.ir" target="_blank"> از آنها نهایت لذت را برده همین. این سوال باعث می‌شود دوباره به آنها بپردازید.

4. فرزندتان، باید گزارش پست ]

منبع
برچسب ها : , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 28 آبان 1396

  • تعداد وبلاگ :55488
  • تعداد مطالب :172753
  • بازدید امروز :372333
  • بازدید داخلی :19606
  • کاربران حاضر :220
  • رباتهای جستجوگر:330
  • همه حاضرین :550

تگ های برتر